Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ19PB-LC
D38999/24MJ19PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ19PB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ19PB-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ19PB-LC
QUANTITY
D38999/24MJ19PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ19PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ19PB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ19PB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ19PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ19PB-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ19PB-LC
CONN SMA PLUG R/A 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 1.25MM R/A TIN datasheet.pdf
RES SMD 9.31K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP MICA 22PF 0.5PF 300V RADIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A DO220AA datasheet.pdf
LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H datasheet.pdf
TERM BLOCK DIN RAIL 6MM GREEN datasheet.pdf
FIXED IND 1.1NH 1.2A 30 MOHM SMD datasheet.pdf
762MM EURO HDR VERT MTG ENDS 5C datasheet.pdf