Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24HD-LC
D38999/24MJ24HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24HD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24HD-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ24HD-LC
QUANTITY
D38999/24MJ24HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24HD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24HD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ24HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24HD-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ24HD-LC
VARISTOR 247V 1.2KA DISC 7MM datasheet.pdf
IC REG MULT CONFIG INV ADJ TO220 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC I2C SW 8CH W/RESET 24-SOIC datasheet.pdf
RECT BRIDGE GPP 10A 600V GBU datasheet.pdf
MODULE PLUG-IN PIC16LF1947 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf