Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24JC
D38999/24MJ24JC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24JC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Datasheet Download
D38999/24MJ24JC.pdf
Availability of D38999/24MJ24JC
QUANTITY
D38999/24MJ24JC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24JC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24JC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24JC
Related LinksD38999/, D38999/24MJ24JC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24JC Details Description
Related parts for D38999/24MJ24JC
JUMPER-H9991TR/1853 BL/X 12" datasheet.pdf
IC COUNTER BINARY 14STAGE 16SOIC datasheet.pdf
IC REG SWITCHD CAP ADJ 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 261K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN SMA JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 60.4 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 165VIN 18.5VOUT 100W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE PIN datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 500MW DO35 datasheet.pdf