Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24PA
D38999/24MJ24PA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24PA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24PA.pdf
Availability of D38999/24MJ24PA
QUANTITY
D38999/24MJ24PA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24PA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24PA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24PA
Related LinksD38999/, D38999/24MJ24PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24PA Details Description
Related parts for D38999/24MJ24PA
CONN RECEPTACLE 10 POS REV SMD datasheet.pdf
RES SMD 2.32KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BATTERY REPLACEMENT FOR H5CN datasheet.pdf
TRIMMER 750K OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
CABLE 4COND 22AWG NATURAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 61POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 40POS 0.100 SMD TIN datasheet.pdf