Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24PB
D38999/24MJ24PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24PB.pdf
Availability of D38999/24MJ24PB
QUANTITY
D38999/24MJ24PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24PB
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24PB
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24PB
Related LinksD38999/, D38999/24MJ24PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24PB Details Description
Related parts for D38999/24MJ24PB
CONN SOCKET 22-26AWG 15AU CRIMP datasheet.pdf
JUMPER-H1505TR/A2015A/X 4" datasheet.pdf
CONN CHAMP BACKSHELL 68POS 5PCS datasheet.pdf
IC INVERTER TRIPLE 8-SSOP datasheet.pdf
TAPE POLYIMIDE FILM 1" X 5YD datasheet.pdf
RES 4.02M OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
IC SWITCH SP4T NON-REFL 14-SOIC datasheet.pdf
SL 5.08HC/18/180G 3.2SN OR BX datasheet.pdf
PH.MODULE 38KHZ SIDE VIEW datasheet.pdf