Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24PE-LC
D38999/24MJ24PE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24PE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24PE-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ24PE-LC
QUANTITY
D38999/24MJ24PE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24PE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24PE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24PE-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ24PE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24PE-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ24PE-LC
IC NVSRAM 4MBIT 70NS 34PCM datasheet.pdf
TERM RING VYL 4AWG 1/4 datasheet.pdf
IC OPAMP INSTR 25KHZ 8SO datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS 1/8 NPT 4-20 MA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 120KHZ RRO 8SO datasheet.pdf
CAP CER 9.5PF 25V T2H 0201 datasheet.pdf
CAP CER 3200PF 15KV Y5U DISK datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 60W datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5.3KV TRIAC datasheet.pdf
WIDE MIRROR FRONT SURFACE 48" datasheet.pdf