Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ24PN-LC
D38999/24MJ24PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ24PN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ24PN-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ24PN-LC
QUANTITY
D38999/24MJ24PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ24PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ24PN-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ24PN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ24PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ24PN-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ24PN-LC
IC ADC 24BIT SRL 192KHZ 16-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 150V 0606 datasheet.pdf
SENS FIBER HEAT RES 350DEG C 5M datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
RES 0.01 OHM 20W 5% TO126 datasheet.pdf
DIN ADAPTER 14POS ML HEADER datasheet.pdf
CIR BRKR MAG 4A 28VDC PUSH-PULL datasheet.pdf
SOLID HANDI-CARD, TYHC#0 datasheet.pdf
RES 97.6K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 3.2A 36 MOHM SMD datasheet.pdf