Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ35HB-LC
D38999/24MJ35HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ35HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ35HB-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ35HB-LC
QUANTITY
D38999/24MJ35HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ35HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ35HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ35HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ35HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ35HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ35HB-LC
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
FILTER LC HIGH FREQ 84PF 0805 datasheet.pdf
RES SMD 9.76K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS .100 DL STR SMD datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A/0.3A 10SON datasheet.pdf
IC REG BCK 2.5V 3A SYNC 20HTSSOP datasheet.pdf
RND SPACER 0.063" NYLON 27.05MM datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 23POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT datasheet.pdf