Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ43PA-LC
D38999/24MJ43PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ43PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ43PA-LC.pdf
Availability of D38999/24MJ43PA-LC
QUANTITY
D38999/24MJ43PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ43PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ43PA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ43PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24MJ43PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ43PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24MJ43PA-LC
IC OPAMP DIFF 400MHZ 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 196K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM datasheet.pdf
OUTLET NEMA5-15R SNAP 4.8MMFASTN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
TAB 2,8X0,8 datasheet.pdf
JOYSTICK HALL EFF SKIRTED HNDL datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS INLINE PIN datasheet.pdf