Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ46AA
D38999/24MJ46AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ46AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 46C MIXED PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24MJ46AA.pdf
Availability of D38999/24MJ46AA
QUANTITY
D38999/24MJ46AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ46AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ46AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ46AA
Related LinksD38999/, D38999/24MJ46AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ46AA Details Description
Related parts for D38999/24MJ46AA
MOSFET N-CH 200V 24A TO-262 datasheet.pdf
OSC 3.3V PROG TTL PWRDN 50PPM datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 6.3A 250VAC RAD datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPDT 10MINIQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES SMD 1.2KOHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 84MA 8 OHM TH datasheet.pdf
FILTER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125" datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE datasheet.pdf