Amphenol Aerospace Operations D38999/24MJ4HA
D38999/24MJ4HA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24MJ4HA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS PIN
Datasheet Download
D38999/24MJ4HA.pdf
Availability of D38999/24MJ4HA
QUANTITY
D38999/24MJ4HA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24MJ4HA
Internal Part NumberEIS-D38999/24MJ4HA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24MJ4HA
Related LinksD38999/, D38999/24MJ4HA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24MJ4HA Details Description
Related parts for D38999/24MJ4HA
FAN AXIAL 135X38MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
TOOL DIE SET SDE PREMIUM RG-58 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf
ENCODER KIT 2CH 512CPR 3/16" datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 16POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
IC PWR SWITCH USB 0.7A SOT23-5 datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 470MA 330 MOHM datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 48VOUT 25W datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 365MA 3.25 OHM TH datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT SKT datasheet.pdf