Amphenol Aerospace Operations D38999/24SD15JA-LC
D38999/24SD15JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24SD15JA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24SD15JA-LC.pdf
Availability of D38999/24SD15JA-LC
QUANTITY
D38999/24SD15JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24SD15JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24SD15JA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24SD15JA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24SD15JA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24SD15JA-LC Details Description
Related parts for D38999/24SD15JA-LC
FIXED IND 100UH 650MA 400 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 165 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 12POS datasheet.pdf
RES 8.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 604 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PNL MNT RCPT 2SKT SLD CUP datasheet.pdf
DIODE ZENER 110V 5W T18 datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 2SMD datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 295MA 960 MOHM TH datasheet.pdf
FC-FC SIMPLEX ASSEM 1M datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23 datasheet.pdf