Amphenol Aerospace Operations D38999/24SH53HN
D38999/24SH53HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24SH53HN
Brief Description
TV 53C 53#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24SH53HN.pdf
Availability of D38999/24SH53HN
QUANTITY
D38999/24SH53HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24SH53HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24SH53HN
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24SH53HN
Related LinksD38999/, D38999/24SH53HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24SH53HN Details Description
Related parts for D38999/24SH53HN
IC PLD 10MC 15NS 24TSSOP datasheet.pdf
TRANSDUCR VOLTAG CLOSE LOOP 10MA datasheet.pdf
CONN MALE M12 3POS STR 5M CABLE datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator I2C Dimming 30mA, 80mA Backlight 24-WQFN (4x4) datasheet.pdf
CAP CER 24PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
IC FPGA 268 I/O 388BGA datasheet.pdf
RES 383 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FRONT PROTECTION COVER FOR SF2B datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .125" datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 4A SYNC datasheet.pdf