Amphenol Aerospace Operations D38999/24TA98SB-LC
D38999/24TA98SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TA98SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 3C 3#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TA98SB-LC.pdf
Availability of D38999/24TA98SB-LC
QUANTITY
D38999/24TA98SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TA98SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TA98SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TA98SB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TA98SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TA98SB-LC Details Description
Related parts for D38999/24TA98SB-LC
FIXED IND 330MH 34MA 540 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 0.1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 330PF 2KV NP0 1808 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU LV SOT23-8 datasheet.pdf
SENSOR 750PSIS 3/8 UNF 5V 12" datasheet.pdf
RES ARRAY 23 RES 6.8K OHM 24SSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS W/SKT INLINE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W datasheet.pdf
RES SMD 7.593K OHM 1/2W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 2.2PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf