Amphenol Aerospace Operations D38999/24TB99HN
D38999/24TB99HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TB99HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 7C 7#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TB99HN.pdf
Availability of D38999/24TB99HN
QUANTITY
D38999/24TB99HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TB99HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TB99HN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TB99HN
Related LinksD38999/, D38999/24TB99HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TB99HN Details Description
Related parts for D38999/24TB99HN
RES SMD 4.3 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP TANT 390UF 6.3V 10% 2824 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS 7.30MM NAT datasheet.pdf
FIXED IND 150NH 250MA 400 MOHM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 19-32V 3.15A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 25W datasheet.pdf
RES 0.196 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.01 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 250W datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS INLINE SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35 datasheet.pdf