Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD15JD-LC
D38999/24TD15JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD15JD-LC
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD15JD-LC.pdf
Availability of D38999/24TD15JD-LC
QUANTITY
D38999/24TD15JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD15JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD15JD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD15JD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TD15JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD15JD-LC Details Description
Related parts for D38999/24TD15JD-LC
DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP datasheet.pdf
IC CODE HOPP ENCODER 7FUNC 8SOIC datasheet.pdf
BLOCK SUPPORT TS15 BUSBAR PA BG datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 3KV X7R 1812 datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/4-18NPT 4-20MA datasheet.pdf
RES SMD 75K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V QFN3333 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 88.7K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC TXRX XFP 10GBPS DUAL datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 12PF SMT datasheet.pdf