Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD18AC
D38999/24TD18AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD18AC
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD18AC.pdf
Availability of D38999/24TD18AC
QUANTITY
D38999/24TD18AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD18AC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD18AC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD18AC
Related LinksD38999/, D38999/24TD18AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD18AC Details Description
Related parts for D38999/24TD18AC
PRESSURE SENS 16.7PSI MAX 8-SOP datasheet.pdf
TRANSISTOR NPN RF 12V SOT-143 datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
RES 27.0 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
MICRO-D RCPT 31POS PIN 18" WIRE datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
LED YELLOW DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2.5A 20TSSOP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
FLEXLITE CABLE STRANDED datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf