Amphenol Aerospace Operations D38999/24TD18AE
D38999/24TD18AE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TD18AE
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TD18AE.pdf
Availability of D38999/24TD18AE
QUANTITY
D38999/24TD18AE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TD18AE
Internal Part NumberEIS-D38999/24TD18AE
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TD18AE
Related LinksD38999/, D38999/24TD18AE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TD18AE Details Description
Related parts for D38999/24TD18AE
MODULE POWER ENTRY SNAP-IN 3A datasheet.pdf
OSC VCO 2900-3100MHZ SMD .5X.5" datasheet.pdf
CONN NEXT GEN PACE 10DUAL POS datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20SSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
RES 7.23K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23 datasheet.pdf