Amphenol Aerospace Operations D38999/24TE6SN
D38999/24TE6SN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TE6SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 6C 6#12 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TE6SN.pdf
Availability of D38999/24TE6SN
QUANTITY
D38999/24TE6SN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TE6SN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TE6SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TE6SN
Related LinksD38999/, D38999/24TE6SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TE6SN Details Description
Related parts for D38999/24TE6SN
VARISTOR 150V 6.5KA CHASSIS datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 68.1 OHM 1% AXL datasheet.pdf
SW TOP ROLLER ARM SNAP SPDT 125V datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 183MHZ 119BGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15V IN 24V OUT datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC PLAD datasheet.pdf
LED MOD VELA STAR AMBER 74LM datasheet.pdf
500 TB SPR CLA W/L 1WIRE datasheet.pdf
CONN FPC VERT 23POS 1MM PCB datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf
CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf