Amphenol Aerospace Operations D38999/24TE99AN
D38999/24TE99AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TE99AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 23C 21#20 2#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TE99AN.pdf
Availability of D38999/24TE99AN
QUANTITY
D38999/24TE99AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TE99AN
Internal Part NumberEIS-D38999/24TE99AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TE99AN
Related LinksD38999/, D38999/24TE99AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TE99AN Details Description
Related parts for D38999/24TE99AN
RES SMD 2.55K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
TRIMMER 250K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
IC ADC 12BIT W/REF 28-DIP datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.58M OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 5% 75V AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 16COND 24AWG 500' datasheet.pdf
SWITCH SNAP ACTION 16A SPST datasheet.pdf
IC SWITCHER CV/CC 5.5W 8SOIC datasheet.pdf