Amphenol Aerospace Operations D38999/24TF18PA-LC
D38999/24TF18PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TF18PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C MIXED TWIN PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TF18PA-LC.pdf
Availability of D38999/24TF18PA-LC
QUANTITY
D38999/24TF18PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TF18PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TF18PA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TF18PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TF18PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TF18PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24TF18PA-LC
RELAY SSR 3PH 25A@500VAC 12-24V datasheet.pdf
LIGHT PIPE 5 ELEMENT 5MM RECT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TAPE POLYESTER 50.8MMX4.6M datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM datasheet.pdf
LT CURTAIN COVER PAIR datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf