Amphenol Aerospace Operations D38999/24TG39AA
D38999/24TG39AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TG39AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C 37#20 2#16 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TG39AA.pdf
Availability of D38999/24TG39AA
QUANTITY
D38999/24TG39AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TG39AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24TG39AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TG39AA
Related LinksD38999/, D38999/24TG39AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TG39AA Details Description
Related parts for D38999/24TG39AA
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W datasheet.pdf
RES SMD 124K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 120PF 3KV RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 9.1KOHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 120NH 650MA 220 MOHM datasheet.pdf
MTP05 WATERPROOF PACK SET-10PC datasheet.pdf
RES 2.2K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
22-5 YEL BRAID CON MALLA PVC datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD datasheet.pdf
PAC-CQM1-HE20-V1 CBL ASSY datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf