Amphenol Aerospace Operations D38999/24TJ19AB
D38999/24TJ19AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TJ19AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#12 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TJ19AB.pdf
Availability of D38999/24TJ19AB
QUANTITY
D38999/24TJ19AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TJ19AB
Internal Part NumberEIS-D38999/24TJ19AB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TJ19AB
Related LinksD38999/, D38999/24TJ19AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TJ19AB Details Description
Related parts for D38999/24TJ19AB
IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20SOIC datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8K FLASH 20-SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 2A 6-WDFN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 110V datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS VERT PCB datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf