Amphenol Aerospace Operations D38999/24TJ35PA-LC
D38999/24TJ35PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24TJ35PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24TJ35PA-LC.pdf
Availability of D38999/24TJ35PA-LC
QUANTITY
D38999/24TJ35PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24TJ35PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24TJ35PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24TJ35PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24TJ35PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24TJ35PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24TJ35PA-LC
RES 0.13 OHM 5W 1% AXIAL datasheet.pdf
FRAME CONTOUR DINRAIL WDK 2.5 datasheet.pdf
IC DRVR LATCH 8BIT SER IN 16DIP datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64VQFN datasheet.pdf
RES SMD 5.36K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 250MHZ 165FBGA datasheet.pdf
RES 1.30K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf