Amphenol Aerospace Operations D38999/24WD35HB-LC
D38999/24WD35HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WD35HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WD35HB-LC.pdf
Availability of D38999/24WD35HB-LC
QUANTITY
D38999/24WD35HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WD35HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WD35HB-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WD35HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WD35HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WD35HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24WD35HB-LC
IC SWITCH QUAD SPDT 20SOIC datasheet.pdf
SENSOR 750PSI M12-1.5 6G 4-20MA datasheet.pdf
CAP MICA 22PF 5% 1KV RADIAL datasheet.pdf
SWITCH DIP PIANO 8POS GOLD 24V datasheet.pdf
CONN RCPT 85POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
IC CONV THERMOCOUPLE-DGTL 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64FLGA datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 1/4 CLEAR 20X6" datasheet.pdf
CONN 27POS 1MM SMD R/A datasheet.pdf
CAP TRIM 1.5-10PF 250V THRU HOLE datasheet.pdf