Amphenol Aerospace Operations D38999/24WF32JN-LC
D38999/24WF32JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WF32JN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT
Datasheet Download
D38999/24WF32JN-LC.pdf
Availability of D38999/24WF32JN-LC
QUANTITY
D38999/24WF32JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WF32JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WF32JN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WF32JN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WF32JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WF32JN-LC Details Description
Related parts for D38999/24WF32JN-LC
MOSFET N-CH 100V 165A ISOPLUS247 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
CONN HEADER BRKWAY 5POS SGL .100 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
RES 3.83K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 49.9 OHM 1W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.49K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS STR .100" TIN datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2A datasheet.pdf