Amphenol Aerospace Operations D38999/24WG11PN-UW
D38999/24WG11PN-UW picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WG11PN-UW
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WG11PN-UW.pdf
Availability of D38999/24WG11PN-UW
QUANTITY
D38999/24WG11PN-UW Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WG11PN-UW
Internal Part NumberEIS-D38999/24WG11PN-UW
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WG11PN-UW
Related LinksD38999/24, D38999/24WG11PN-UW Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WG11PN-UW Details Description
Related parts for D38999/24WG11PN-UW
RES SMD 430K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 50A WAFER datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT23 datasheet.pdf
IC REG DL BCK/LINEAR 16-QSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
40/HDR/SMT/STR/LL datasheet.pdf
RES 80.6 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2M CONNECTOR FOR ER-X datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 157MA 2.8 OHM TH datasheet.pdf