Amphenol Aerospace Operations D38999/24WJ19HB-LC
D38999/24WJ19HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WJ19HB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WJ19HB-LC.pdf
Availability of D38999/24WJ19HB-LC
QUANTITY
D38999/24WJ19HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WJ19HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WJ19HB-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WJ19HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WJ19HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WJ19HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24WJ19HB-LC
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP12T datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf