Amphenol Aerospace Operations D38999/24WJ19PA-LC
D38999/24WJ19PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WJ19PA-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WJ19PA-LC.pdf
Availability of D38999/24WJ19PA-LC
QUANTITY
D38999/24WJ19PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WJ19PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WJ19PA-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WJ19PA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WJ19PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WJ19PA-LC Details Description
Related parts for D38999/24WJ19PA-LC
POT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
FIBER COMM DUPLEX 1.0MMX2X1M datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 54W datasheet.pdf
LED ARRAY WARM WHITE 2700K 370LM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
FEED PAWL ACP-101 (23343-43) datasheet.pdf
TVS DIODE 357.3VWM 633.6VC DO15 datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf