Amphenol Aerospace Operations D38999/24WJ19PB-LC
D38999/24WJ19PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WJ19PB-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WJ19PB-LC.pdf
Availability of D38999/24WJ19PB-LC
QUANTITY
D38999/24WJ19PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WJ19PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WJ19PB-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WJ19PB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WJ19PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WJ19PB-LC Details Description
Related parts for D38999/24WJ19PB-LC
CONTROL MODULE ONLY 120VAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
11P MTA156 QUAD ASSY W/O TB L datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ16-19 OLIV datasheet.pdf
OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 40mA Signage 24-QSOP datasheet.pdf
IC MOSFET DRIVER 8-SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 18A IPAK datasheet.pdf