Amphenol Aerospace Operations D38999/24WJ24BN-UT
D38999/24WJ24BN-UT picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WJ24BN-UT
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/24WJ24BN-UT.pdf
Availability of D38999/24WJ24BN-UT
QUANTITY
D38999/24WJ24BN-UT Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WJ24BN-UT
Internal Part NumberEIS-D38999/24WJ24BN-UT
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WJ24BN-UT
Related LinksD38999/24, D38999/24WJ24BN-UT Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WJ24BN-UT Details Description
Related parts for D38999/24WJ24BN-UT
RES 470 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TAPE ALUM FOIL 76.2MMX5.5M datasheet.pdf
RES 560 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf