Amphenol Aerospace Operations D38999/24WJ35HC-LC
D38999/24WJ35HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WJ35HC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 128POS PIN
Datasheet Download
D38999/24WJ35HC-LC.pdf
Availability of D38999/24WJ35HC-LC
QUANTITY
D38999/24WJ35HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WJ35HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WJ35HC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WJ35HC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WJ35HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WJ35HC-LC Details Description
Related parts for D38999/24WJ35HC-LC
IC DAC MULT 16CH 8BIT 44PLCC datasheet.pdf
FUSE GLASS 600MA 250VAC 125VDC datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
PTC RESETTABLE 60V 0.08A RADIAL datasheet.pdf
TAPE RUBBER SPLICING 1" X 20' datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
IC HBT DVR AMP 3.5GHZ 8-MSOP datasheet.pdf
FIXED IND 5UH 6.8A 16.9 MOHM SMD datasheet.pdf