Amphenol Aerospace Operations D38999/24WJ43JC-LC
D38999/24WJ43JC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24WJ43JC-LC
Brief Description
CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Datasheet Download
D38999/24WJ43JC-LC.pdf
Availability of D38999/24WJ43JC-LC
QUANTITY
D38999/24WJ43JC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24WJ43JC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24WJ43JC-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24WJ43JC-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24WJ43JC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24WJ43JC-LC Details Description
Related parts for D38999/24WJ43JC-LC
IC REG CTRLR BST FLYBK ISO 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 190PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP CER 82PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
FUSE CERM 6.25A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN RCPT FH 120POS 050 VERT datasheet.pdf
CONTROLLER NPN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 3.65K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.32K OHM 1/2W .25% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 10POS WALL MNT SKT datasheet.pdf