Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZA35SN
D38999/24ZA35SN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZA35SN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 6C 6#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZA35SN.pdf
Availability of D38999/24ZA35SN
QUANTITY
D38999/24ZA35SN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZA35SN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZA35SN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZA35SN
Related LinksD38999/, D38999/24ZA35SN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZA35SN Details Description
Related parts for D38999/24ZA35SN
DUCT WIRE SLOT PVC WHITE 6'/72" datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
CAP CER 3900PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 128POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP 280MF -20% +80% 3.6V T/H datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W datasheet.pdf
RES 690K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf