Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZA98JC
D38999/24ZA98JC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZA98JC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 3C 3#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZA98JC.pdf
Availability of D38999/24ZA98JC
QUANTITY
D38999/24ZA98JC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZA98JC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZA98JC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZA98JC
Related LinksD38999/, D38999/24ZA98JC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZA98JC Details Description
Related parts for D38999/24ZA98JC
CONN HEADER VERT .100 7POS TIN datasheet.pdf
TRANS NPN 30V 0.1A SOT23 datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.176 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 1.54K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS SKT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 100POS .050 SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 600V 5A TO263AB datasheet.pdf