Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZB98SN-LC
D38999/24ZB98SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZB98SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 6C 6#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZB98SN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZB98SN-LC
QUANTITY
D38999/24ZB98SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZB98SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZB98SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZB98SN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZB98SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZB98SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZB98SN-LC
SENSOR 300PSI 3/8-24UNF .5-4.5V datasheet.pdf
CAP MICA 51PF 1% 500V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.1K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 6KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY FLAT BKWY 24POS datasheet.pdf
RES 388K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM XCUT datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf