Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZC35HN
D38999/24ZC35HN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZC35HN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 22C 22#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZC35HN.pdf
Availability of D38999/24ZC35HN
QUANTITY
D38999/24ZC35HN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZC35HN
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZC35HN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZC35HN
Related LinksD38999/, D38999/24ZC35HN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZC35HN Details Description
Related parts for D38999/24ZC35HN
AC/DC CONVERTER 24V 15W datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 81PBGA datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 20V 0.45A SOT-963 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
20M MOTOR POWER CABLE datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 1000BASE-T datasheet.pdf
CAP FILM 0.0018UF 5% 850VDC AXIA datasheet.pdf
MKP 0.15UF 5% 2500VDC DRAWING T6 datasheet.pdf