Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZC8BB
D38999/24ZC8BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZC8BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 8C 8#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZC8BB.pdf
Availability of D38999/24ZC8BB
QUANTITY
D38999/24ZC8BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZC8BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZC8BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZC8BB
Related LinksD38999/, D38999/24ZC8BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZC8BB Details Description
Related parts for D38999/24ZC8BB
TRANSFORMR CCFL 2.5W 13V 5MA SMD datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2DIP datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 20-SOIC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 40VQFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 80MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HDR 51POS 0.100 T/H GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS .050 THRUHL datasheet.pdf