Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD18AA
D38999/24ZD18AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD18AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD18AA.pdf
Availability of D38999/24ZD18AA
QUANTITY
D38999/24ZD18AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD18AA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD18AA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD18AA
Related LinksD38999/, D38999/24ZD18AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD18AA Details Description
Related parts for D38999/24ZD18AA
CONN HEADER 14POS .100" VERT TIN datasheet.pdf
CAP NIOB OXIDE 150UF 20% 4V 2917 datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 1KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5 datasheet.pdf
LSF-SMT 5.08/06/90 3.5SN BK datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 500MA 1.58 OHM datasheet.pdf