Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD19HB-LC
D38999/24ZD19HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD19HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD19HB-LC.pdf
Availability of D38999/24ZD19HB-LC
QUANTITY
D38999/24ZD19HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD19HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD19HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD19HB-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZD19HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD19HB-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZD19HB-LC
CONN SOCKET 26PIN GOLD W/STR REL datasheet.pdf
RES SMD 390K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 27UF 15V 10% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.47 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 35K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 8MBIT 104MHZ 8USON datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 0.24 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 28POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf