Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD19PC
D38999/24ZD19PC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD19PC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD19PC.pdf
Availability of D38999/24ZD19PC
QUANTITY
D38999/24ZD19PC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD19PC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD19PC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD19PC
Related LinksD38999/, D38999/24ZD19PC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD19PC Details Description
Related parts for D38999/24ZD19PC
FIXED IND 560UH 4A 103 MOHM TH datasheet.pdf
OUTPUT MODULE DC QUAD 18MA 5VDC datasheet.pdf
IC LATCH TRANSP OCT D 20-SOIC datasheet.pdf
BOX PLSTC GRY/CLR 14.5"LX12.72"W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 165 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 24V 3W DO216AA datasheet.pdf