Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZD35HA
D38999/24ZD35HA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZD35HA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 37C 37#22D PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZD35HA.pdf
Availability of D38999/24ZD35HA
QUANTITY
D38999/24ZD35HA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZD35HA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZD35HA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZD35HA
Related LinksD38999/, D38999/24ZD35HA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZD35HA Details Description
Related parts for D38999/24ZD35HA
BOX ALUM UNPAINTED 5"L X 3.01"W datasheet.pdf
SENSOR 100PSI M12-1.0 6G 4-20MA datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS R/A .156 TIN datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.5A 12DFN datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 50 OHM 16DIP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT STRGHT 61POS PIN datasheet.pdf