Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZE26SA-LC
D38999/24ZE26SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZE26SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 26C 26#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZE26SA-LC.pdf
Availability of D38999/24ZE26SA-LC
QUANTITY
D38999/24ZE26SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZE26SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZE26SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZE26SA-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZE26SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZE26SA-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZE26SA-LC
CONN EDGECARD 56POS .156 EXTEND datasheet.pdf
LAMP GREEN LED datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 32.4K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 825 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.7 OHM 1% 25W PFC10 datasheet.pdf
UNIVERSAL MAT UMQ-2424-A datasheet.pdf
IDC PROTECTOR 5POS 24AWG datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS INLINE SKT datasheet.pdf
LED EASYWHT COOL WHT 5700K 2SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf