Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZE2SN-LC
D38999/24ZE2SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZE2SN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 39C MIXED TWIN SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZE2SN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZE2SN-LC
QUANTITY
D38999/24ZE2SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZE2SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZE2SN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZE2SN-LC
Related LinksD38999/2, D38999/24ZE2SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZE2SN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZE2SN-LC
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
IC CLK SYNTH TRPL PLL 16-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 200 OHM 10W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 8M datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .125" datasheet.pdf
CABLE DUCT HORIZONTAL TEE datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
CAP 1000 UF 20% 50 V datasheet.pdf