Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZE6HD
D38999/24ZE6HD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZE6HD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 6C 6#12 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZE6HD.pdf
Availability of D38999/24ZE6HD
QUANTITY
D38999/24ZE6HD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZE6HD
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZE6HD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZE6HD
Related LinksD38999/, D38999/24ZE6HD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZE6HD Details Description
Related parts for D38999/24ZE6HD
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
VARISTOR 819V 5KA DISC 17MM datasheet.pdf
MINI PV CTW 15AU 28-32 AWG datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 100V NP0 2220 datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 84A TO-247 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT datasheet.pdf