Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZF28BB
D38999/24ZF28BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZF28BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZF28BB.pdf
Availability of D38999/24ZF28BB
QUANTITY
D38999/24ZF28BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZF28BB
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZF28BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZF28BB
Related LinksD38999/, D38999/24ZF28BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZF28BB Details Description
Related parts for D38999/24ZF28BB
SWITCH PUSH SPDT 0.3A 12V datasheet.pdf
IC 10-BIT SCAN PORT XCVR 24-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 24 OHM 5% 1/2W J LEAD datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 14-SOIC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX DUAL 8X1 24SOIC datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 0805 SMD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 6.3V X6S 0204 datasheet.pdf