Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZF28BD
D38999/24ZF28BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZF28BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZF28BD.pdf
Availability of D38999/24ZF28BD
QUANTITY
D38999/24ZF28BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZF28BD
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZF28BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZF28BD
Related LinksD38999/, D38999/24ZF28BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZF28BD Details Description
Related parts for D38999/24ZF28BD
IC DAA OPT SGL 56K PCMCIA 32-SOP datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 16DIP datasheet.pdf
LED 7SEG .56" TRI 660NM SRED CC datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
MODULE RF TRAP 1000M 3CH datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP datasheet.pdf
RES 12.7K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf