Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZG41JD-LC
D38999/24ZG41JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZG41JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 41C 41#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZG41JD-LC.pdf
Availability of D38999/24ZG41JD-LC
QUANTITY
D38999/24ZG41JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZG41JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZG41JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZG41JD-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZG41JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZG41JD-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZG41JD-LC
CAP CER 560PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CAP CER 470PF 3KV RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 25W datasheet.pdf
CONN SMD SHD HDR GOLD 6POS datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
CONN HDR 12POS 2MM SMD R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf