Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZH21SA
D38999/24ZH21SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZH21SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 21C 21#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZH21SA.pdf
Availability of D38999/24ZH21SA
QUANTITY
D38999/24ZH21SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZH21SA
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZH21SA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZH21SA
Related LinksD38999/, D38999/24ZH21SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZH21SA Details Description
Related parts for D38999/24ZH21SA
CAP ALUM 3.3UF 20% 315V RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 50POS 3MM SMD 0.5MM datasheet.pdf
RES SMD 24 OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .156 EXTEND datasheet.pdf
2MM LATCH/EJECT HEADER 20 CONTAC datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 418MA 270 MOHM SMD datasheet.pdf
5.0MM EUROBLOCK PC VERT LP GRN 1 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT datasheet.pdf
HD 38999 9C 9#23 SKT RECP datasheet.pdf
TV 26C 26#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
ER 3C 3#12 PIN PLUG datasheet.pdf
FILTER EMI 270PF 100V RADIAL datasheet.pdf