Amphenol Aerospace Operations D38999/24ZJ19HN-LC
D38999/24ZJ19HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/24ZJ19HN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#12 PIN J/N RECP
Datasheet Download
D38999/24ZJ19HN-LC.pdf
Availability of D38999/24ZJ19HN-LC
QUANTITY
D38999/24ZJ19HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/24ZJ19HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/24ZJ19HN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/24ZJ19HN-LC
Related LinksD38999/24, D38999/24ZJ19HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/24ZJ19HN-LC Details Description
Related parts for D38999/24ZJ19HN-LC
SCR DBL LOSCR 1200V 250A MAGNAPK datasheet.pdf
RES 294 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100 WW datasheet.pdf
CAP CER 56PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 25V AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS SKT datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
HD VT TH datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 600V 18AWG YLW datasheet.pdf